اخبار و مقالات

معرفی بازی اسپایدرمن 2

معرفی بازی اسپایدرمن 2

انحصاری جدید شرکت سونی و کنسول پلی استیشن اسپایدر من 2 نام دارد. بازی Spider-man 2، جدیدترین اثر شرکت Insomniac video games میباشد. این بازی Ps5 توسط اینسامنیاک توسعه یافت و بخش سرگرمی های شرکت سونی ( Sony Interactive leisure ) آن را منتشر کرد. شما با خرید بازی surprise’s Spider-guy 2 برای PS5، یکی از بهترین گیمهایی که با اقتباس از سری فیلم های مرد عنکبوتی ساخته شد را خریداری خواهید کرد. با در نظر گرفتن قیمت دیسک بازی marvel’s Spider-guy 2 و انحصاری بودن این عنوان پیشنهاد میکنیم دارندگان کنسول پلی استیشن این بازی بینظیر را از دست ندهند.

 

داستان بازی مارول اسپایدرمن 2

داستان اصلی بازی ادامه نسخه قبلی ( Spider-guy: Miles Morales ) است. شما همراه با پیتر پارکر و توسط شخصیت محبوب مایلز توانستید آرامش را به شهر نیویورک بازگردانید و از نابودی این شهر زیبا جلوگیری کنید. اتفاقات قسمت جدید یعنی اسپایدرمن 2 پس از بازگشت پیترپارکر از سفر آغاز میشود که شما در یکی از ماموریتها با شخصیت شرور و مخوف ونوم ( Venom) روبرو خواهید شد. اما این تمام ماجرا نخواهد بود و گروه تروریستی مخوفی نیز در سایه به دنبال شکار دو مردعنکبوتی داستان ما میباشد. همین امر سبب میشود با چند شخصیت منفی و مخوف در بازی روبرو باشیم که به جذابیت های بازی می افزاید.

خرید اکانت قانونی بازی Marvel’s Spider Man 2

گیم پلی marvel’s Spider-man 2

همانند نسخه های قبلی سبک بازی اکشن در جهانی باز و آزاد میباشد. اما بازی Ps5 مرد عنکبوتی 2 جهانی پویاتر و جذابتر از نسخه های پیشین دارد. دشمنان بسیار هوشمندتر و متنوع تر هستند. حضور شخصیت محبوب و مخوف ونوم (Venom) ارزش خرید دیسک بازی marvel’s Spider-guy 2 را افزایش میدهد. همچنین شما در بخش هایی از بازی در کالبد ونوم ظاهر خواهید شد که یکی از جذاب ترین بخش های نسخه جدید محسوب میشود. شخصیت های مایلز و پیتر هرکدام دارای قابلیت ها و لباس های بسیار بیشتری هستند. تنوع در لباس ها نیز افزایش یافته که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند.

گرافیک و موسیقی بازی مردعنکبوتی 2

بازی اسپایدرمن 2 به صورت ویژه برای نسل نهم انتشار یافت و همین امر سبب میشود گرافیک بازی بسیار جذاب و خیره کننده باشد. جدیدترین اثر انحصاری کنسول های پلی استیشن دارای بهترین گرافیک سال 2023 میباشد. طراحی شهر نیویورک سیتی و پویا بودن محیط و آب و هوای آن در جهانی باز، چالش جدید استودیو سازنده این بازی Ps5 است. موسیقی بازی نیز همانند سایر عناوین این سری بسیار جذاب و کاملا با فضا و اتمسفر بازی هماهنگ است که شما از آن لذت خواهید برد.

بازی Spider-man 2 از نظر گرافیکی یکی از بهترین بازی‌های تاریخ است. این بازی از موتور گرافیکی اینسامنیاک گیمز استفاده می‌کند که با استفاده از فناوری ری‌تریسینگ، تصاویری خیره‌کننده و واقع‌گرایانه را به نمایش می‌گذارد.

در این بازی، شهر نیویورک به صورت دقیق و با جزئیات زیادی طراحی شده است. همچنین، شخصیت‌های بازی نیز به صورت بسیار واقع‌گرایانه طراحی شده‌اند.

 

خرید اکانت قانونی بازی Marvel’s Spider Man 2

امتیاز منتقدان

Metacritic: ۹۲ از ۱۰۰
IGN: ۱۰ از ۱۰
GameSpot: ۹ از ۱۰
Sport Informer: ۹.۵ از ۱۰

امتیاز شما باعث افتخار ماست...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *