آموزش

بهترین بازی های بدون اینترنت در جهان

بهترین بازی های بدون اینترنت در جهان

اگر کسی هستید که کم و بیش با اینترنت سر و کار دارید، به مدت طولانی آفلاین هستید یا اینکه مدت زیادی سر کار هستید. و بعد از آن به یک استراحت نیاز دارید تا خود را انرژی های منفی کاری دور کنید، بازی های بدون اینترنت بهترین گزینه برای شما هستند. اگرچه با بودن در مترو یا اتوبوس ممکن است به اینترنت دسترسی نداشته باشید. 

بدون هیچ مقدمه‌ای، در این مقاله از سایت فروشگاهی خرید اکانت قانونی ( پی فور گیم) به بهترین بازی‌های بدون اینترنت و آفلاین می پردازیم  که می‌توانند شما را از رفت‌ وآمدهای طولانی یا روزهای سفر و خستگی عبور دهند. همه آنها در iOS و Android بدون نیاز به Wi-Fi در دسترس هستند!

با ما همراه باشید تا زمانی لذت بخش را تجربه کنید.

معرفی 9 بازی افلاین

 بازی موبایل Mindustry

Mindustry یکی از آن بازی‌های بدون اینترنت  بود که هر جایی احساس خستگی کردید می تواند آن را آنجام دهید. این یک بازی ساده است. با یک آموزش مفید و سطوح آسان برای کمک به درک اصول اولیه. منابع را جمع آوری کنید، آنها را به طور خودکار وارد کارخانه ها کنید تا مهمات ایجاد کنید و در مورد فناوری های جدید تحقیق کنید، و دفاعی بسازید که امیدواریم در برابر امواج مهاجمانی که مسیر خود را از طریق چشم انداز به سمت شما می روند، غیرقابل نفوذ باشد.

پس از آنکه کمی از بازی گذشت، اوضاع جدی می شود.  به‌ویژه زمانی که مهاجمان پیشرفته‌تر ظاهر می‌شوند، و شما همیشه احساس می‌کنید که در آستانه مشاهده تجاوز به پایگاه خود هستید. منابع و فن آوری های جدید به طور مرتب ظاهر می شوند، اما یافتن بهترین راه های استفاده از آنها کلید بقای شماست.

در قدم بعدی این بازی آفلاین، نباید عقب نشینی کنید بلکه وقت آن رسیده که مهاجمان دشمن را از بین ببرید، بلکه باید واحدهای خود را بسازید و بیرون بروید تا بر پایگاه آنها نیز حمله کنید. 

این بازی در اندروید و iOS موجود است

بهترین بازی های بدون اینترنت در جهان

بازماندگان خون آشام (Vampire Survivors)

بازی موبایل Pixel-Art با یک شخصیت اصلی در وسط صفحه و چندین نوع مختلف از دشمنان در اطراف آغاز می شود. Vampire Survivors یک بازی شگفت انگیز بود که در سال 2022 طراحی و تولید شد. اکنون چیزی حدود ده میلیون نسخه روی دسکتاپ و موبایل فروخته است. دلیل اصلی موفقیت زود هنگام این بازی، گرافیک و صدایی عالی بود که در زمان خود غوغا کرد.

تنها کاری که انجام می دهید این است که یک شخصیت را انتخاب کنید، بدوید و دشمنان را بکشید و جواهرات را جمع آوری کنید، سپس آن جواهرات را برای پاور آپ ها خرج کنید. از این نظر مانند یک میلیون بازی قبل از آن است، و با این حال چیزی در مورد منحنی سختی کامل و مقادیر مسخره ضرب وشتم در سطوح بعدی وجود دارد که شما را درگیر میکند.

هر شخصیت مجموعه ای از توانایی های خاص خود را دارد که به طور قانونی بر نحوه بازی شما تأثیر می گذارد و طرح های سطح نیز مجموعه ای از چالش ها را ایجاد می کنند. هیچ بازی بیش از 30 دقیقه طول نمی کشد.

بیشتر بخوانید: بازی‌های جدید ps5 2024

این بازی کاملاً رایگان در تلفن همراه است و در اندروید و iOS میتوانید از آن استفاده کنید.

بازی Dungeon Cards/Rogue Cards

قطعاً یکی از آن بازی‌های بدون اینترنت است که یادگیری آن ساده بوده و در عین حال دارای عمق شگفت‌آوری است و شما می توانید زمان شادی را با آن تجربه کنید.

مکانیزم ساده ای دارد و پر از تله‌ها، بازیکنان جدید، معجون‌ها، سلاح‌ها، دشمنان است که باید همواره سلاح خود را تغییر دهند. هر شخصیت نقاط قوت و ضعف خود را دارد و تفاوت زیادی در نحوه بازی شما ایجاد می کند. شخصیت ها، سیاه چال ها و قدرت های ویژه با جمع آوری طلا و جواهرات باقی مانده در هنگام کشتن دشمن باز می شوند و بازی بر اساس ترکیب هر سه تغییر قابل توجهی می کند. گرافیک فوق العاده ای دارد و می توآن آن را در اندروید و iOS پیدا کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های پلی استیشن 4

 بازی Rummikub

اگر تا به حال بازی Rummikub  را انجام نداده اید پیشنهاد می شود دوستان خود را دور هم جمع کنید. این یک بازی 2-4 نفره است که در آن مجموعه‌هایی از سه یا چند کاشی شماره‌دار را در تلاش برای پاک کردن دست خود در برابر حریفان ایجاد می‌کنید.

به سادگی می توانید چند پارامتر (تعداد بازیکنان، سطح دشواری، و مدت زمانی که هر نوبت می تواند طول بکشد) را تنظیم کنید و از آنجا خارج شوید. ویژگی‌های کوچکی مانند مرتب کردن خودکار کاشی‌ها به مجموعه‌های جزئی یا کامل، باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و ایجاد، تقسیم و جابجایی مجموعه‌ها سریع و آسان است.

این بازی در اندروید و iOS موجود است

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره FIFA 24 یا EA FC 24

بازی The Room: Old Sins

The Room که در مه های زمانه (در سال 2012) منتشر شد، به سرعت به یک بازی کلاسیک تبدیل شد. یکی از آن بازی‌های نادری که گاهی اوقات واقعاً ترسناک بود، سطح جزئیات و دشواری کاملاً با خط داستانی مرموز مطابقت داشت و می‌توان آن را به بهترین بازی پازل موبایلی در دسترس تبدیل کرد.

ماجرا از آنجا شروع می شود که یک مهندس جاه طلب و همسرش ناپدید شده اند و مسیر درست به اتاق زیر شیروانی خانه آنها منتهی می شود. در داخل یک عروسک خانه عجیب و غریب قرار دارد … و اینجاست که بازی آفلاین شروع می شود.

وقتی محیط جدید خود را کشف می کنید، هر جزئیات مهم است و وقتی عجله دارید به راحتی می توانید از چیزی چشم پوشی کنید. تقریباً به نظر می رسد که واقعاً در حال لمس اشیایی هستید که پیدا می کنید، با مکانیسم های پنهان و سرنخ های جدیدی که منتظر کشف آنها هستند.

طرح این بازی تاریک است واز گرافیک اتمسفری، و موسیقی متن دلهره آوربی بهره نیست. پیشنهاد می شود این بازی با را با هدفون انجام دهید. یکی از بازی های بدون اینترنت جذاب و مهیج است که شما از جایتان تکان نخواهید خورذ.

این بازی در اندروید و iOS موجود است.

بهترین بازی های آفلاین اندروید و IOS

بازی  Carcassonne 

تصویر صفحه‌ نمایش بازی تخته‌ای Carcassonne در حال انجام است، با شهرها و مزارع سبک. چهار بازیکن در حال بازی هستند. متن داخل بازی می گوید شهر دیدنی کارکاسون را بسازید! این یک بازی محبوب 2 تا 5 نفره است که در آن کاشی ها را به هم می پیوندید تا جاده ها، رودخانه ها، شهرها و مراتع را ایجاد کنید، سپس بهترین ها را ایجاد کنید.

بازی Really Bad Chess

این بازی به این صورت است که ترکیب های مختلفی از مهره های شطرنج در شروع بازی وجود دارد. این درحالی است که تابلو و قوانین همه یکسان است، مهره های شروع برای هر دو بازیکن کاملاً متفاوت است. خیلی شبیه چیزی است که اگر چند صد مهره شطرنج را در یک کیسه قرار دهید، تکان دهید و به طور تصادفی بیرون بیاورید، به نظر می رسد. سه ملکه، شش شوالیه و یک پیاده پراکنده؟ مطمئنا، عالی به نظر می رسد.

همان طور که بازی می کنید، انتظار پیشرفت داشته باشید ولی همان طور که جلو می روید، شرایط  سخت تر خواهید شد. نکته جالب آن است که این بازی آفلاین برای افراد بدون سابقه شطرنج هم مناسب است.

یکی از بازی های بدون اینترنت است که در اندروید و iOS موجود است

بیشتر بخوانید: نقد و بررسی بازی Hogwarts Legacy

بازی FlipFlop Solitaire

Flipflop Solitaire رویکرد متفاوتی دارد. شما پنج عدد کارت دارید و می توانید کارت ها را به ترتیب صعودی یا نزولی به دلخواه روی هم قرار دهید. کت و شلوار یا رنگ مهم نیست، و شما می توانید هر کارت یا پشته را به یک ستون خالی منتقل کنید، نه فقط پادشاهان. آسان به نظر می رسد، درست است؟ اما سریع به نتیجه دلخواه نخواهید رسید.

ترفند این است که شما فقط زمانی می توانید یک پشته را جابجا کنید که همه کارت ها به یک شکل و مرتب باشند. بنابراین، در حالی که انعطاف‌پذیری زیادی در مورد نحوه جابجایی کارت‌ها دارید، به راحتی می‌توانید با کسب یک برد کوتاه‌مدت، خود را در یک حفره طولانی‌مدت حفر کنید. 

هر بازی به سرعت تمام می شود، اما وسوسه برای ادامه بازی احتمالاً بیشتر از باتری گوشی شما دوام خواهد آورد. اکثر قسمت‌ها رایگان هستند و اگر آنلاین هستید اما می توانید آن را در اندروید و iOS پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: بازی های PS4 مناسب برای تقویت کار تیمی

بازی Mini Metro

آیا تا به حال تمایل عجیبی به راه اندازی سیستم متروی خود داشته اید؟ مینی مترو یکی از بازی های بدون اینترنت در جهان است که شما می توانید برای خدمات رسانی به مردم، مترو بسازید.

بر اساس نقشه های شهرهای مختلف مانند لندن، نیویورک و پاریس، ایده این است که یک مترو کارآمد برای خدمات رسانی به جمعیت رو به رشد خود بسازید. شما با تعداد محدودی قطار، واگن، خطوط و تونل شروع می‌کنید و باید با رشد شهر، آن‌ها را هوشمندانه مستقر کنید. 

در مراحل اولیه بازی بسیار ساده است، اما با ظهور مراکز جمعیتی جدید به سرعت شرایط تغییر می کند. با استفاده بیشتر از افراد از شبکه، اجتناب از ازدحام بیش از حدی که بازی استاندارد را به پایان می‌رساند، به تدریج بازی سخت‌تر می‌شود. همچنین می‌توانید در حالت بی‌پایان بازی کنید. گرافیک و موسیقی متن مینیمالیستی کار خود را به خوبی انجام می دهند، همچنین لحظات جالبی را خواهید داشت. 

Mini Metro که برای ویندوز، مک و لینوکس نیز در دسترس است، و می توانید آن را در اندروید و iOS پیدا کنید.

محصولات پیشنهادی:

اکانت بازی Red Dead Redemption 2

اکانت قانونی پلی استیشن پلاس اسنشیال (Plus Essential)

اکانت قانونی پلی استیشن پلاس پریمیوم (Plus Premium)

اکانت قانونی پلی استیشن پلاس اکسترا (PlusExtra)

اکانت قانونی بازی EA SPORTS FC 24

اکانت قانونی PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *